در حال بارگزاری ...
0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :

بهترین قرص لاغری

کپسول چربی سوز ونوستات (ارلیستات) 120 میلی گرم - 21 عددی

6260161061089
 
Venustat Orlistat 120 mg
60,270 تومان
 

قرص لاغری برنینگ فت گلدن لایف - 30 عددی

6260595800643
 
Golden Life Burning Fat 30 Tabs
172,000 تومان
 

کپسول کاهش وزن چیتوسان هلث اید - 90 عددی

6267554301326
 
HelathAid Chitosan Complex
149,000 تومان
 

کپسول لاغری اسلیم می نچرال ورد - 60 عددی

8517400021716
 
Natural World Slim Me - 60 Caps
220,000 تومان
 

کپسول کاهش وزن روگرین قائم دارو - ۳۰ عدد

6260582500082
 
Ghaem Daroo Rugreen
25,000 تومان
 

قرص لاغری گرین تیدین دینه - ۵۰ عددی

6260154712158
 
Dineh Green Tea Din 50 Herbal Tabs
30,000 تومان
 

پودر دینه برن دینه

6260154711045
 
Dineh Dineh Bran 250 g
10,000 تومان
 

قطره کاهش وزن لیمو ترش باریج اسانس

6260084700119
 
Barij Essence Lime Oral Drop
20,150 تومان
 

کپسول کاهش وزن لیمو ترش 75 میلی گرم باریج اسانس - 60 عدد

6260084725136
 
Barij Essence Lime 75mg 60 Soft Cap
47,000 تومان
 

کپسول کاهش وزن لیمو ترش 25 میلی گرم باریج اسانس - 60 عدد

6260084725129
 
Barij Essence Lime 25mg 60 Soft Cap
41,500 تومان
 

کپسول کاهش وزن گرین فیت باریج اسانس - 90 عدد

6260084725686
 
Barij Essence Greenfit 90 Caps
50,000 تومان
 

قطره کاهش وزن زیره باریج اسانس

6260084700096
 
Barij Essence cumin Oral Drop 15 ml
20,100 تومان
 

کپسول کاهش وزن زیره 75 میلی گرم باریج اسانس - 60 عددی

6260084725112
 
Barij Essence cumin 75mg 60 Cap
47,000 تومان
 

کپسول کاهش وزن زیره 25 میلی گرم باریج اسانس - ۶۰ عددی

6260084724993
 
Barij Essence cumin 25 mg 60 Cap
35,000 تومان
 

آیا ما به قرص لاغری نیاز داریم؟

چرا ما چاق شدیم، چرا چاق باقی ماندیم و آخرین سوال دردناک آنکه آیا در حال چاق تر شدن هستیم؟ برای حل ریشه ای مشکل و گذر از پاسخ سوالات بالا تنها روش یافتنِ دلایل و حل آن هاست. سوال اول با اینکه مربوط به گذشته است، اما شاید راهگشا باشد. ممکن است دلیل چاقی حالای ما مدت های طولانی ناپرهیزی در غذا خوردن و یا کنار گذاشتن فعالیت های بدنی بوده باشد. البته پزشکان بعضا عارضه های روحی را نیز از دلایل چاقی می دانند اما قطعا راه آمده طی زمان برای خود ما آشکارتر است. پاسخ سوال دوم می تواند حتی مهم تر باشد. چرا بعد از رسیدن به مرحله ای که توجه خودمان هم به اضافه وزنمان جلب شد، هنوز نتوانستیم چیزی را تغییر بدهیم. بسیاری از ما افرادی با اضافه وزن را می شناسیم که تلاش های بسیار برای کاهش وزن انجام داده اند بر پایه رژیم غذایی و ورزش اما نتیجه نگرفته اند. پس روی به مصرف قرص لاغری می آورند.

بهترین قرص لاغری

در نتیجه به نظر می رسد سوال دوم ارزش پاسخ دادن دارد. اینکه آیا عدم توانایی ما در ناپرهیزی دوباره ادامه دارد، یا دقت و حوصله ی کاهش انباشت چربی خود را نداشتیم. کمی فکر کردن صادقانه می تواند به ما بگوید راه حل اصلی در کجاست، مگر جز این است که همه می دانیم بعترین روش زندگی، طی آن به صورت طبیعی، همراه با رژیم و فعالیت بدنی صحیح است؟ پس اگر با این وجود، دوباره روند چاقی ادامه پیدا می کند یعنی دلیلی وجود دارد که شاید دوست نداریم با آن رو به رو شویم. و در نهایت پاسخ سوال سوم می تواند به ما گوشزد کند که نیاز به اقدامی قابل توجه داریم.

دلیل استفاده از قرص لاغری

اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که در پایان این خودنگری، نتیجه گرفتید که نمی توانید سخت ترین راه را برای توقف اضافه وزن خود در پیش بگیرید، یعنی کاهش وزن صرفا بر پایه ی ورزش و رژیم غذایی، به شما پیشنهاد می کنیم ادامه ی این نوشته را از دست ندهید. دارو های لاغری که در صورت تهیه انواع تقلبی و نامعتبرشان جدا از نداشتن تاثیر بر اضافه وزن، بعضا تاثیر سوء بر سلامتی هم می گذارند، در صورت تهیه از منبع معتبر و استفاده تحت نظر پزشک عمدتا با یک روش متعارف و نه با اعمال خارق العاده می توانند به لاغری شما کمک کنند.

منطق داروهای لاغری بر پایه ی سه روش است. کم کرن تمایل ما برای غذا خوردن، افزایش سوخت و ساز بدن و در نتیجه استفاده کردن از چربی ها انباشته و درنهایت جلوگیری از جذب تمام چربی و انرژی غذا توسط بدن. اگر دقت کنید در خواهید یافت که هر کدام از موارد بالا می توانند پاسخی باشد به دلایل حرکت بدن شما به سمت چاقی یا عدم توفیق در تلاش هایتان برای لاغری. توجه داشته باشید، با اینکه تمام مواد دارویی در نهایت عوارض جانبی مخصوص خود را با شدت و ضعف به همراه می آورند، در داروخانه دکتر یزدیان، شما داروهای معتبری خواهید یافت که طبق یک منطق مشخص با کمترین عارضه جانبی ممکن عمل خواهند کرد. باید بدانید نتیجه مصرف این داروها کاهش وزن نیست، بلکه پوشاندن ضعف های شما در فرآیند لاغری است تا مسیر را آسانتر و سریعتر طی کنید. در نهایت این شما هستید که با کنترل و تلاش به تناسب اندام دست خواهید یافت.

دلیل استفاده از قرص لاغری

پیشنهاد های ما

در وبسایت داروخانه دکتر یزدیان به مجموعه بزرگی از داروهای لاغری معتبر دسترسی دارید. به عنوان مثال پودر "اسلیم لست" حاوی مقدار زیادی فیبر است که در ترکیب با آب، درون شک، حجم گرفته و باعث کاهش اشتها و احساس سیری می شود. یا قرص لاغری حکیم که با ترکیب کاملا گیاهی، مخلوطی از چای سبز و زیره سبز و کرفس است و باعث کاهش اشتها و افزایش چربی سوزی می شود. قرص کاهش وزن اسلیم کوییک محصول شرکت گل دارو مثل مورد قبلی بر پایه گیاه است و به کاهش اشتهای شما کمک می کند. همین طور برای مکانیسم سوم یعنی کاهش جذب غذا می توانید مکمل رژیمی-غذاییِ "کپسول کربو بلاکر" از برند Natural World را استفاده کنید. یکی از مواد غذایی مورد نیاز بدن که مخصوصا در تامین انرژی نقش مهمی دارد کربوهیدرات ها هستند. با این حال امروزه مقدار زیادی از این ماده در رژیم غذایی روزانه ما وجود دارد. بدن اما، مقدار اضافه این ماده غذایی را دفع نمی کند و برای داشتن ذخیره انرژی آن را به چربی تبدیل می کند. کپسول کربوفیت کارن کمک می کند که این ماده غذایی در بدن به طور کامل جذب نشود در نتیجه روزانه غذای مصرفی شما به چربی اضافه تبدیل نمی شود. این اتفاق همچنین کمک می کند بدن تمام انرژی مورد نیاز خود را از غذا تامین نکند در نتیجه شروع به چربی سوزی می کند.

داروهای گروه باریج اسانس

همان طور که توضیح دادیم داروهای لاغری مختلفی با تاکتیک های گوناگون در جهت کمک کردن به روند لاغری وجود دارند. کاهش اشتها یکی از تاکتیک های محبوب است که برای رسیدن به آن عوارض خیلی کمتری پدید می آید. اگر داروی مورد استفاده شما گیاهی هم باشد، یک مرحله بیشتر به لاغری سالم نزدیک شده اید. اگر همراه استفاده از قرص لاغری، فعالیت منظم بدنی هم داشته باشید، در زمان کوتاهی تغییرات در وزن خود را حس خواهید کرد. گروه باریج اسانس تعداد زیادی محصول بر پایه مواد اولیه گیاهی تولید کرده است. می توانید انواع کپسول های گیاهی این شرکت دارویی را از سایت دکتر یزدیان تهیه کنید. به عنوان مثال کپسول نرم لیمو ترش دارای اسانس پوست لیموترش می باشد که در تحقیقات آزمایشی مختلفی اثرگذاری آن بر کاهش اشتها مشاهده شده است. 
مورد دیگر کپسول گیاهی گرین فیت از گروه باریج اسانس است. این کپسول حاوی مجموعه ای از گیاهان دارویی مثل زیره کرمانی، رازیانه، مرزنجوش و غیره است. گیاهان نام برده شده از جمله گیاهانیست که در طب سنتی ایرانی مورد تایید و تاکید قرار گرفته اند و اثرگذاری خوبی روی فرآیند لاغری افراد دارند. مواد موثر موجود در این دارو که از گیاهان مذکور تهیه شده اند، دارای خواص آنتی اکسیدانی هستند و سطح چربی خون را پایین می آورند.
تاکتیک دیگر داروهای لاغری، افزایش سرعت سوخت و ساز بدن یا متابولیسم است. گیاه زیره در طب سنتی کشورهای مختلف از جمله هند و ایران به عنوان ماده ای برای از بین چاقی استفاده می شده است. قطره کاهش وزن زیره باریج اسانس با افزایش متابولیسم بدن و کاهش اشتها به روند لاغری فرد کمک می کند. دقت کنید که داشتن این آثار در کنار گیاهی بودن، امتیاز بزرگی برای یک داروی لاغریست. داروهای گیاهی در صورت مصرف با دقت و به اندازه معمولاً بدون عوارض جانبی هستند.
گیاه زیره رادیکال های آزاد را غیرفعال می سازد و از اکسیداسیون اسید های چرب اشباع جلوگیری می کند. در داروهایی که بالاتر معرفی کردیم حضور این دارو پررنگ است و می تواند تاثیرات زیادی روی لاغری بگذارد. محصول دیگری از گروه باریج اسانس، کپسول نرم زیره است که علاوه بر کمک به لاغری، خواص جانبی مفید زیادی دارد. زیره نیرو دهنده است. همچنین برای رفع نفخ، باد معده و سوء هاضمه بسیار مفید واقع می شود.

  1. آیا داروهای لاغری معجزه می کنند یا عملکرد محرمانه ای دارند؟
    خیر، داروهای لاغری طبق یک فرآیند منطقی تلاش می کنند بخش های دشوار فرآیند لاغری، برای فرد را آسان تر کنند. این دارو های بسته به مکانیسمشان، تلاش می کنند اشتهای فرد را کاهش دهند یا با افزایش متابولیسم سطح انرژی مصرفی را بالاتر ببرند تا بدن به ناچار چربی های انباشته را بسوزاند. در انواع دیگر نیز، داروی لاغری تلاش می کند جذب چربی غذا را در بدن کاهش دهد.
  2. آیا داروهای لاغری عوارض دارند؟
    مانند تمام مواد دارویی و حتی غذایی ممکن است داروی های لاغری تاثیرات فراتر از خواسته ما داشته باشند. اما در این بین دارو های لاغری معتبر با توجه به منطق مشخصشان دارای عوارض کمتر و کنترل شده هستند و فرد با رعایت نکاتی می تواند ازعوارض احتمالی دور بماند. این در حالیست که داروهای نامعتبر چه برای لاغری چه برای اهداف درمانی دیگر به دلیل ابهام در فرمولاسیون و مواد اولیه، امکان ایجاد عوارض جدی را دارند.
  3. چرا به داروی لاغری نیاز داریم؟
    افراد بعد از رسیدن به مرحله اضافه وزن ممکن است به دفعات تلاشی را برای کاهش وزن شروع کنند. اما اغلب به دلیل اینکه این روند نیاز به اصلاح جدی سبک زندگی و تحمل محدودیت های زیاد را دارد،دست از تلاش می کشند. دارو های لاغری با پر کردن بخشی از نیازهایِ فرآیند کاهش وزن، این روند را آسان تر می کنند، مثلا با کم کردن اشتها فرد را در مقابله با پرخوری کمک می کنند یا با افزایش متابولیسم روند از دست دادن چربی های اضافه را سرعت می بخشند.
درج نظر
خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
تخفیفات ویژه
جشنواره ضد آفتاب
آرایشی و بهداشتی
مکمل های غذایی
محصولات جنسی
مکمل های ورزشی
مکمل های تنظیم وزن
مادر و کودک
تجهیزات پزشکی
بازگشت به بالا