در حال بارگزاری ...
0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
دسته بندی محصولات
  بسته
  نمایش صفحه 1 از 2

  آمینو اسید (Amino Acid)

  مرتب سازی بر اساس
  جستجوی پیشرفته
  مرتب سازی بر اساس:
  • پیش فرض
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
  • پرفروش‌ترین
  • پربازدید‌ترین ها
  • جدیدترین ها
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  438٬000 تومان
  333٬000 تومان
  222٬000 تومان
  213٬000 تومان

  کاربرد مکمل ورزشی آمینو اسید

  مکمل بدنسازی آمینواسید مکملی محبوب و ضروری برای تمامی افرادی است که به طور حرفه ای ورزش می کنند و به سلامت و تقویت بدن خود اهمیت می دهند.  آمینو اسیدها در تمامی غذاها و مکملهای پروتین دار یافت می شوند. اگر آمینواسیدهای مورد نیاز بدن را از منابع طبیعی  تامین کنید بسیار اثربخش تر خواهند بود.زیرا این منابع دارای تمامی آمینو اسیدها و پروتین های ضروری و مورد نیاز بدن هستند. این مکمل ورزشی به افزایش استقامت بدن، قدرت و حجم عضلات، بازسازی ذخایر بدن، پروتین سازی و درمان کمبود پروتین در بدن کمک می کند.تعداد بسیار زیادی از این مکمل‌ها برای خرید در وبسایت داروخانه دکتر یزدیان وجود دارد که باتوجه به نوع تمرین بدنی ورزشکاران و سطح تمریناتی که هر یک از ورزشکاران انجام می‌دهند، متفاوت است. 

   

  فواید مکمل ورزشی آمینو اسید

  •         افزایش استقامت بدن

   این مکمل بر روش جذب کربوهیدرات و چربی در بدن اثر می گذارد. ورزشکاران و بدنسازانی که فعالیت های شدید دارد سطک گلیکوژن خونشان پایین می آید و همین امر باعث بروز خستگی و کاهش عملکرد آنها می شود. نتایج حاکی از آن بودند افرادی که از این مکمل استفاده کرده بودند گلیکوژن خونشان افزایش چشم گیری داشت.

  •         افزایش حجم عضلات

  لوسین آمینو اسیدی است سبب سنتز پروتین در عضلات و افزایش حجم آنها می شود. استفاده از مکمل ورزشی مناسب سبب می شود عضلات توانایی لازم برای افزایش حجم را بدست بیاورند.

  •         چربی سوزی

  مصرف مکمل ورزشی آمینو اسید سبب افزایش گلیکوژن خون در بدن ورزشکاران می شود. این مکمل ورزشی متابولیسم بدن را نیز بالا می برد و همین امر سبب می شود چربی به انرژی تبدیل شود. در نتیجه اگر قصد چربی سوزی دارید این مکمل کمک شایانی به شما می کند.

  •         کاهش خستگی

  معمولا در تمرینات سنگین میزان آمینو اسید در خون کاهش پیدا می کند و همین امر سبب بروز خستگی می شود. مصرف این مکمل ورزشی سبب می شود میزان آمینواسید خون افزایش یابد و همین امر بر رفع این مشکل تاثیر بسزایی دارد.

  •         تقویت عضلات

  مصرف این مکمل ورزشی به بازسازی عضلات و افزایش حجم آنها کمک می کند. مطالعه ای به بررسی اثرات آمینو اسید لوسین بر روی موشها پرداخت. نتایج حاکی از آن بودند که این آمینو اسید حجم عضلات را افزایش می دهد. مصرف مکمل آمینو اسید سرعت ریکاوری را بالا می برد و درد عضلانی می کاهد.

   

  مکمل آمینو اسید

   

  ساختار مکمل بدنسازی آمینواسید

  مهمترین بخش پروتئین را آمینواسیدها تشکل می دهند که مهمترین وجه تمایز آنها با کربوهیدراتها و چربی ها وجود نیتروژن در ترکیبشان است. آمینو اسیدها ترکیباتی هستند که حداقل از یک گروه آمینو  (-NH2) و یک گروه کربوکسیل  (-COOH) تشکیل شده اند. این ترکیبات نقش اساسی در پروسه های بیولوژیک بدن دارند و کمبود آنها در بدن تاثیرات منفی بر سلامتی می گذارد.

  می توان ادعا کرد که عملکرد سیستم های اصلی بدن تا حد زیادی به وجود آمینو اسیدهای ضروری بدن بستگی دارد. به طور کلی 9 آمینو اسید  وجود دارند که نقش مهمی را در بدن ایفا می کنند و کارهای متفاوتی را انجام می دهند. ورشکاران و بدنسازان باید استفاده از آمینو اسید بدنسازی را در برنامه رژیمی خود بگنجانند. زیرا این مکمل، مکملی حیاتی برای افزایش حجم عضلات است.

   

  مصرف مکمل آمینو اسید

  این مکمل ورزشی حداقل 5/2 گرم و 4 بار در روز باید مورد استفاده قرار گیرد. بهترین زمان استفاده از این مکمل سی دقیقه قبل از شروع تمرینات است. این مکمل ها باید چندین بار در طول روز مورد استفاده قرار گیرند، و نباید آنها را تنها بعد از تمرین استفاده کنید. در نتیجه هرگز کارآیی نخواهد داشت. مکملهای آمینو اسید دار مکمل های گران قیمتی نیستند و به راحتی می توانید آنها را در خانه از سایت داروخانه دکتر یزدیان خریداری کنید.

   

  خانه
  دسته ها
  جستجو
  0 سبد
  پروفایل
  بیشتر
  تماس
  دسته بندی ها
  تخفیفات ویژه
  زود مصرف ها با قیمت کمتر
  آرایشی و بهداشتی
  مکمل های غذایی
  مادر و کودک
  محصولات جنسی
  مکمل های ورزشی
  مکمل های تنظیم وزن
  بازگشت به بالا