در حال بارگزاری ...
تخفیف به مناسبت تولد امام رضا
0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
افزودن به لیست علاقه مندی ها
مقایسه

ساشه بایوکید کودکان تک ژن فارما - 15 عددی

شناسه محصول: 6262742300457
شناسه محصول: 6262742300457
دسته بندی: دل درد و گوارش
تاریخ انقضا: بیش از 8 ماه
54,200
46,100 8,100 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
مشخصات فنی بیشتر
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

Takgene Pharma Biokid Probiotic Sachet

محصولات مرتبط

 • نقد و بررسی
 • مشخصات
 • نظرات کاربران
 • پرسش و پاسخ
نقد و بررسی اجمالی
ساشه بایوکید کودکان تک ژن فارما - 15 عددی
نقد و بررسی
Takgene Pharma Biokid Probiotic Sachet
ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

در داخل روده های انسان میلیونها باکتری مفید زندگی می کنند اما در بعضی از مواقع باکتریهای مفید از بین خواهند رفت. برای مثال: با مصرف آنتی بیوتیکها برای از بین بردن باکتریهای آسیب زایی که باعث ایجاد بیماری در بدن می شوند، باکتریهای مفید روده ای هم از بین خواهند رفت.

طی تحقیقاتی که انجام شده پروبیوتیکها می توانند برای درمان و جلوگیری از بیماریهایی مثل اسهال خونی، اسهال ناشی از مصرف آنتی بیوتیک و اسهال ویروسی بسیار مفید باشند، به همین علت مصرف پروبیوتیکها برای بهبود سلامت افراد، مخصوصا کودکان و پیشگیری از مبتلا شدن به بیماریهای عفونی، بسیار پرطرفدار شده است.

 

 

پروبیوتیک‌ چیست؟

به مکملها یا مواد غذایی که دارای باکتریهای مفید باشند پروبیوتیک می گویند. یکی از ویژگیهای بسیار مهم و مفید پروبیوتیکها مراقبت از روده و باکتریهای مفیدی که در روده زندگی می کنند می باشد و می توانند درصد بسیار بالایی در سلامت فرد تاثیرگذار باشند.

پروبیوتیکها موجودات زنده بسیار کوچک میکروسکوپی می باشند که اگر به میزان کافی در بدن پخش شوند، سلامت عمومی بدن را برای فرد به سطح بالایی افزایش می دهند.

پروبیوتیکها باکتری می باشند، اما نوعی مخمر که کاملا شبیه پروبیوتیکها عمل می‌کند نیز وجود دارد. فروکتو الیگو ساید از اتصال برقرار کردن مولکولهای فروکتوز به گلوکزها ساخته می‏شود و فعالیتهای پروبیوتیکی دارد. پروبیوتیک‏ها موادی هستند که به صورت اختصاصی رشد و فعالیت باکتریهای مفید روده را افزایش می ‏دهند.

 

 

ساشه بایو کید کودکان تک ژن فارما – 15 عددی

ساشه بایو کید کودکان تک زن فارما حاوی باکتریهای مفید یا همان بیوتیکها می باشند که باعث بهبود جذب مواد غذایی توسط روده ها می شود، در نتیجه باعث افزایش دور سر در نوزادان پری ترم می شود.

ساشه بایو کید فارما برای درمان و بهبود اختلالات گوارشی مثل یبوست و اسهال بسیار مفید است. از دیگر خاصیتهای ساشه بایو کید فارما می‌توان به سنتز ویتامینهای مهم بدن از جمله ویتامینهای گروه ب اشاره کرد. ساشه بایو کید حاوی پروبیوتیک بسیار مهم با تاثیرگذاری بالا بیفیدوباکتریوم لاکتیس است که می تواند باعث بهبود و تقویت عملکرد سیستم ایمنی بدن، جلوگیری و بهبود بیماری اسهال ناشی از آنتی بیوتیک باشد.

ساشه بایو کید تک ژن فارما، به علت داشتن باکتریهای خوب به جلوگیری و بهبود اسهال عفونی، انتروکولیت نکروتیک، بهبود کولیک و بهبود اختلالات گوارشی مثل نفخ و رفلاکس معده بسیار تاثیر گذار می باشد. طبق تحقیقاتی که صورت گرفته، ساشه پروبیوتیک بایو کید فارما به علت فاقد ترکیبات لبی و پلاتین، عوارض جانبی احتمالی را بسیار کاهش می دهد و مناسب استفاده برای افرادی است که بیماری سلیاک و یا حساسیت به گلوتن را دارند.

 

 

ویژگیهای ساشه بایو کید تک ژن فارما:

 • بهبود و درمان اسهال خونی و پیشگیری از بروز مجدد
 • فاقد ترکیبات گلوتن و لبنی
 • باعث سلامت عمومی بدن کودکان می شود
 • باعث بهبود و تقویت عملکرد سیستم ایمنی بدن می‌شود
 • برای درمان رفلاکس معده و نفخ بسیار تاثیر گذار می باشد
 • برای درمان انتروکولیت نکروتیک و کولیت تاثیر گذار می باشد
 • بهبود و درمان یبوست و نفخ در کودکان
 • بهبود و درمان اسهالهای عفونی و ویروسی و جلوگیری از بروز مجدد آنها
 • بهبود و درمان اسهال به علت مصرف آنتی‌بیوتیک و پیشگیری از بروز مجدد
 • دارای پروبیوتیک بیفیدوباکتریوم لاکتیس

 

 

پروبیوتیک کودکان چیست؟

طبق آمار تعداد کودکان زیر ۵ سالی که کمبود وزن داشتند ۱۱۵ میلیون نفر بوده است و ۱۷۸ میلیون کودک هم به کوتاهی قد دچار بودند و در حدود یک چهارم کودکان تمام کشورهای در حال توسعه مخصوصا در قاره آسیا و قاره آفریقا از سوء تغذیه رنج می برند .

کودکان زیر 5 سالی که به سوء تغذیه دچار هستند خطر مبتلا شدن به اسهال را چندین برابر بقیه تجربه می کنند و تعداد مرگ و میر در کودکان نیز به همین دلیل به شدت افزایش پیدا می کند . به همین علت امروزه با پیشرفت علم پزشکی  استفاده از پروبیوتیک برای بهبود سلامت و جلوگیری از مبتلا شدن کودکان به بیماریهای عفونی مانند اسهال به شدت رو به افزایش است. 

پروبیوتیکها میکرو ارگانیسمهای زنده ای می باشند که در صورت مصرف آنها، می توانید از اثرات سلامت بخش آنها بهره ی کافی را ببرید. پروبیوتیکها می توانند برای بهبود کودکانی که به بیماریهایی مانند اسهال عفونی، اسهال به علت مصرف آنتی بیوتیک ، آلرژی، عفونت هلیکوباکتر و کولیت نوزادان مبتلا هستند، بسیار کمک کند.

 

 

آیا پروبیوتیک باعث یبوست می شود؟

 یبوست در کودکان شایع است. دلایل گوناگونی مانند رژیم غذایی، آلرژی به بعضی از مواد غذایی، سابقه خانوادگی و مشکلات روانشناسی سبب ایجاد یبوست می شود. طبق تحقیقات انجام شده پروبیوتیکها می توانند تاثیرات بسیار بالایی برای درمان و بهبود یبوست داشته باشند.

 

 

چگونه پروبیوتیک مصرف کنیم؟

 • به صورت روزانه در کودکان بالای 2 سال یک الی دو ساشه در آب یا آبمیوه حل کنید و بعد میل کنید.
 • یا طبق دستور پزشک مصرف شود.

 

 

هشدار مصرف

 • در صورتی که بیماری خاصی دارید یا داروهای خاصی را مصرف می کنید قبل از استفاده از ساشه بایو کید حتماً با پزشک مشورت کنید.
 • در افرادی که بیماری نقص سیستم ایمنی، بیماریهای دریچه قلب، ریسک ایسکمی مزانتر، جراحیهای شکمی، سندرم روده کوتاه و استفاده زیاد از آنتی بیوتیکها، قبل از استفاده ساشه بایو کید حتما با پزشک مشورت کنید.
 • مصرف در کودکان پری ترم با وزن کمتر از 1000 گرم ممنوع می باشد.
 • در کودکانی که از داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی استفاده می کنند، قبل از مصرف با پزشک مشورت شود.

 

 

شرایط نگهداری

 • در جای خشک، خنک و در دمای کمتر از ۲۵ درجه سانتی گراد نگهداری کنید.
 • به دور از گرما و تابش مستقیم نور خورشید نگهداری کنیم.
 • به دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.

 

 

عوارض جانبی

 • در بعضی از موارد مصرف ساشه بایو کید فارما ممکن است باعث نفخ و افزایش تولید گاز در دستگاه های گوارش شود. مشخص است که با ادامه مصرف، عوارض اولیه این چنینی از بین خواهد رفت.

 

 

تداخل دارویی

 • تا به امروز هیچ گونه مورد خاصی از تداخلات دارویی با ساشه بایو کید گزارش نشده است، فقط کودکانی که داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی استفاده می‌کنند باید ساشه بایو کید را با احتیاط و زیر نظر پزشک مصرف کنند.

 


افزودن نظر جدید
امتیاز محصول *
با انتخاب دکمه "ثبت نظر" موافقت خود را با قوانین انتشار محتوا در داروخانه آنلاین دکتر یزدیان اعلام می‌کنم.
افزودن پرسش جدید
با انتخاب دکمه "ثبت پرسش" موافقت خود را با قوانین انتشار محتوا در داروخانه آنلاین دکتر یزدیان اعلام می‌کنم.
اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
تخفیفات ویژه
محصولات تاریخ نزدیک
آرایشی و بهداشتی
مکمل های غذایی
محصولات جنسی
مکمل های ورزشی
مکمل های تنظیم وزن
مادر و کودک
تجهیزات پزشکی
بازگشت به بالا