جستجو
banner
خبرخوان

وبلاگ

20 قرص لاغری داروخانه ای بدون عوارض

داشتن اندام زیبا و متناسب علاوه بر اینکه بر زیبایی افراد تاثیر زیادی دارد. بلکه در پیشگیری برخی بیماری ها نیز بسیار موثر است. یکی از بهترین موارد برای لاغری استفاده از قرص لاغری بدون عوارض می باشد. البته این نکته مهم را فراموش نکنید تنها مصرف قرص لاغری موثر نیست بلکه برای داشتن اندامی زیبا و بدنی سالم ورزش کردن و رژیم غذایی مناسب مهم ترین مسئله می باشد. که باید توجه کافی نسبت به این موارد را داشته باشید. تا به نتیجه مطلوب و دلخواه خود برسید.

درجه SPF ضد آفتاب ام را چگونه انتخاب کنم ؟

احتمالا شما هم در هنگام خرید ضدآفتاب به فاکتور SPF آن توجه می کنید و ممکن است جزء آن دسته از خریداران باشید که ضد آفتابهایی با SPF بالاتر را مناسب تر می دانند . ولی آیا واقعا اینگونه است ؟ SPF +100 و یا +90 خیلی بهتر از ضدآفتاب هایی با SPF 30 است ؟

راههای مقابله با چین و چروک صورت
اگـر پـوست شــما چین و چروک داشته و یا آینکه مایلید از ایـجاد چـیـن و چروک روی پـوســتتان جلوگیری به عمل آوریـد نکات زیر می تواند به شما کمک کند :
آکنه چیست ؟
در بیشتر موارد ، منظور از درمان آکنه ، جلوگیری از ایجاد ( به حد اقل رساندن جوش ) و جلوگیری از تبدیل شدن آکنه به اسکار می باشد . مواردی که به درمان و پیشگیری از آکنه کمک میکنند را می توان بصورت زیر نام برد :
فواید روغن آرگان برای مو
امروزه در بسیاری از محصولات محافظت از پوست و مو و شامپو ها از روغن آرگان استفاده می شود. نتایج به دست آمده از تحقیقات نشات می دهد که استفاده موضعی از روغن آرگان فواید زیادی برای سلامت پوست و مو دارد.فواید روغن آرگان برای مو عبارتند از:
چند نکته درباره موهای خشک و آسیب دیده
یکی از انواع مو موهای خشک و آسیب دیده است. موهای خشک خیلی زود می شکند و دچار آسیب دیدگی می شود.
با شوره سر خود چه کنم ؟
شوره یک مشکل بسیار معمول در سراسر دنیا است و حدود نیمی از جمعیت کل دنیا را درگیر کرده است. این پوسته‌ها اگرچه در اکثر مواقع مشکلی جدی نیستند، اما می‌توانند باعث آزار خود فرد و همچنین پایین آوردن اعتماد به نفس فرد در محیط‌های عمومی شود.
ریزش مو در زنان
ریزش مو یکی از مشکلات شایع است. برخی از افراد تصور می‌کنند ریزش مو فقط مختص مردان است اما این مطلب نادرست است. ریزش مو در زنان یکی از مشکلاتی است که بر زیبایی فرد تاثیر نامطلوبی دارد.
آرشیو وبلاگ
banner
فیلترها
Sort
display